Türkçe
English

Malta Yaz Okulu

 
Malta Yaz Okullarını seçmeniz için birkaç neden ;  

 

1. Bir fiyatına iki tane alın

Her şey değerle ilgili! Her iki görevi de kusursuz bir şekilde yerine getiren Malta Dil Okulu programlarına yaz dönemi katılarak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.İngilizce öğrenmek ve egzotik bir Akdeniz adasında harika bir tatilin tadını çıkarmak için eğitici bir seyahate çıkma fırsatını yakalayabilirsiniz.Gündüzleri en iyi dil okullarından birinde ingilizce öğrenin ve benzersiz bir destinasyonda eğlence, macera, tarih ve kültürle dolu harika bir tatil geçirebilirsiniz.

2. Deniz kenarında eğlenerek güneşte öğrenin

Malta, yumuşak iklimi , doğası ve berrak koylara sahiptir. Malta'nın muhteşem masmavi sularının tadını çıkarabilirsiniz. Yüzme, şnorkelli yüzme, dalış, tekne gezilerinin keyfini çıkarabilir, Güzel sahil koylarını, büyüleyici su altı ve kıyı mağaralarını ve gizemli dalış batıklarını keşfedebilirsiniz. Bu küçük adalarda deniz asla uzak değildir ve İngilizce öğrenirken çeşitli su sporlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

3. Zamanınızı en iyi şekilde kullanın

Malta, mevcut zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için idealdir. Adaların toplam alanı sadece 316km²'dir, bu nedenle görmek, yapmak veya deneyimlemek istediğiniz şeylere dersler arasında asla seyahat etmek zorunda kalmazsınız. Aslında, İngilizce öğrenmek için her gün okula giderken bile tek bir günde bu kadar çok şey yapabilirsiniz. Malta ayrıca çok güvenli bir yerdir, bu nedenle gece ulaşımı veya karanlıkta tek başınıza yürümek konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

4. Yapacak farklı şeylerle kendinizi şımartın
Adaların küçüklüğüne aldanmayın yada Malta ve Gozo'da deniz kenarından çok daha fazlasının olmadığını düşünmeyin. Dünyanın en eski ayakta duran taşlarını, fosilleşmiş mamutların bulunduğu mağaraları ve sayısız diğer arkeolojik alanları, müzeleri,tarihi binaları ziyaret edin.Çeşitli festivaller, konserler, açık hava tiyatroları ve daha birçok etkinliklere katılabilirsiniz . Gece kulüplerinde, ve restorantlarda kendinizi şımartın veya macera sporlarına dalın. Malta'da İlgi ve eğlenceden asla mahrum kalmayacaksınız.

Malta Yaz Okulları

Yurtdışında ingilizce Eğitim veren yaz okullarında en çok tercih edilen ülkele  Malta'dır. Malta yaz okulu dil eğitimi yanısıra tatil yapma olanakları sebebiyle tercih edilmektedir. Malta yaz okulları nda  haftada 15-20 saat ders verilmektedir.Dil Okulları aile yanı veya yurt yada otel konaklamalıdır.

Malta Dil Okulu Konaklama

Malta dil okulu programlarına katılan öğrenciler için konaklama yanısıra yemek öğünleride düzenlenmektedir.Konaklama Tam pansiyon yada yarım pansiyon olarak düzenlemektedir. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden genç öğrencinin katıldığı Malta yaz okulları nda İngilizce Eğitim haricinde sosyal etkinlikler, sportif faaliyetler ve geziler düzenlenmekte ve Dil Eğitimi Eğlenceli hale getirilmektedir.

 Malta dil okulları online katalog buradan cihazınıza indirebilirsinizChamber College Malta Dil Okulları 

Malta’nın sakin ve güvenli bir bölgesi olan Gzira şehrinde 2005'te kurulmuş olan The Chamber College Malta İngilizce Dil okulu, sunduğu kaliteli eğitim programları  ve renkli aktiviteleri ile Malta’nın en kaliteli okulları arasında yer almaktadır. Malta Üniversitesi’ne yakın konumu okul için ayrı bir tercih sebebidir. Çünkü The Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri Malta üniversitesinin spor salonlarını, yüzme havuzlarını ücretsiz kullanmaktadırlar.

 

 • 340 öğrenci kapasiteli okulda toplam 30 adet tam donanımlı ve klimalı sınıf bulunmaktadır
 • Sınıflar maximum 14 kişiliktir.
 • Modern görsel-işitsel olanaklarla donatılmış bir projeksiyon salonu
 • Internet caffe, öğrencilerin kullanacağı bir oyun odası – eğlence salonu vardır

  

Malta Lingua Dil Okulları  

Yerleşim! Maltalingua İngilizce dil okulu Malta'da en iyi yerlerden biri olan St. Julians'da yer almaktadır. Okulumuz; etrafı, yüksek oranda Akdeniz Restoranları, kafe, barları ve canlı gece hayatıyla çevrili ve eşsiz güzelliğe sahip St. Julians Körfezini görmektedir. Okulumuz su kıyısının karşı tarafındaki caddede ve şehrin tarihi bölgesinde yer almaktadır.

Maltalingua Dil Okulu Malta’da bulunan eşsiz dil okullarından biridir. Okulumuz modern ve bakımlıdır aynı zamanda harika olanaklar içermektedir

 • Rahat, aydınlık, bakımlı sınıflar
 • Yıl boyunca klimalı sınıflar
 • Interaktif Beyaz Tahta
 • Oturma yerleri ve şemsiyelerin bulunduğu 90 m² terasımız
 • 24 m² yüzme havuzu
 • Mutfak
 • Dinlenme odası
 • Sınırsız internet erişimli bilgisayar odası
 • Ödünç kitap ve DVD veren kütüphane
 • Okulda ücretsiz kablosuz ağ erişimi
 • Öğrenci danışmanlığı için resepsiyon alanı
 • Ve en önemlisi sıcak ve samimi bir ortam

Malta Özel destek ekibi sizin için herhangi bir etkinlik ya da tur düzenlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Ayrıca bir çoğu ücretsiz olan haftalık etkinliklerimize katılımınızı beklemektedir.
 

Malta Yaz Okulu Fırsatları 

Sicilya'nın hemen güneyinde yer alan ve Akdeniz'in tam ortasında yer alan Malta, İngilizce pratik yapmak için bundan daha çekici bir yer olamaz. Malta dil okulları programlarına katılarak  İngilizce öğrendiğinizde, kelimenin tam anlamıyla, plajdan kısa bir yolculuktan fazlası olamazsınız, çünkü bu küçük adalarda olamazsınız. Binlerce kişinin tatile akın ettiği cennet gibi bir yerde okula gitmenin keyfini çıkarın. Sınıfta olmadığınızda kendinizi Malta'nın antik kalıntılarını keşfederken, cadde kenarındaki bir kafede ders çalışırken veya hatta denizin hemen dışındaki bozulmamış sularda tüplü dalış yaparken bulabilirsiniz. Malta'da İngilizce öğrenmek, Avrupa'nın İngilizce eğitimini unutulmaz bir tatille birleştirmeye verdiği yanıttır.

 

Malta Yaz Okulu programlarına katılarak sıcak akdeniz güneşinde Malta'da İngilizce öğrenebilirsiniz.Dersten sonra masmavi denizde bir dalış yapabilirsiniz. Malta, İngilizce öğrenmek ve aynı zamanda rahatlatıcı bir plaj tatilinin keyfini çıkarmak için ideal bir yerdir. Farklı yaşlardaki öğrenciler için çeşitli kısa ve uzun programlar ile, sizin için doğru geziyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Malta'da İngilizce öğrenirken, bir aile yanı konaklamaya katılabilir veya paylaşımlı öğrenci dairelerinde konaklayabilirsiniz. Bir aile ile yaşamak size sadece Malta yaşamı ve kültürel gelenekleri hakkında benzersiz bir fikir vermekle kalmayacak, aynı zamanda anadili İngilizce olan kişilerle İngilizce pratik yapmak için ekstra zaman sağlayacaktır. Ev sahibi ailenizle İngilizceyi kullanmak, ilerlemenizi hızlandırmanın mükemmel bir yoludur. Biraz daha bağımsızlık istiyorsanız, öğrenciler için dizayn edilen daireler sizin için uygundur. Dünyanın her yerinden Malta'da İngilizce öğrenmek için gelen diğer öğrencilerle uzun süreli dostlukların temellerini atabilirsiniz. 

 

Malta dil okulları online katalog buradan cihazınıza indirebilirsiniz