Türkçe
English

Dubai Dil Okulu

Dubai  Hakkında

 

Dubai'nin abartılı lüks ve yüksek teknoloji tesislerini keşfedin.Bu Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) devleti,Arap Yarımadası'nın doğu kıyısında,Basra Körfezi'nin güneybatı köşesinde yer almaktadır.Son yıllarda dünya çapında,uluslararası ticaret ve inovasyonun gelişen merkezi olarak ünlenen Dubai, hızla dünyanın en popüler turistik yerlerinden biri haline gelmiştirDubai'nin abartılı lüks ve yüksek teknoloji tesislerini keşfedin.Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) devleti, Arap Yarımadası'nın doğu kıyısında,Basra Körfezi'nin güneybatı köşesinde yer almaktadır.Son yıllarda dünya çapında, uluslararası ticaret ve inovasyonun gelişen merkezi olarak ünlenen Dubai, hızla dünyanın en popüler turistik yerlerinden biri haline gelmiştir

 

Dubai,BAE'nin en büyük ve en kalabalık şehridir.200'den fazla milletten yaklaşık 2.780.000 sakin ve herhangi bir günde sayısız turist ve ticaret ile uğraşan insanlar bulunmaktadır.Son teknoloji ve altyapı,vergisiz yaşam ve büyük ticaret kıtalarının merkezinde stratejik bir konum,Dubai'yi iş yapmak için ideal bir yer haline getirmektedir.

 Dubai zengin,Arap kültürel mirasına sahiptir.Emirati halkı,çoğunluğu Müslüman olmak üzere İslami mirası koruma eğilimindedir.Buna rağmen,Dubai halkı çok kültürlü vatandaşlarına ve misafirlerine karşı son derece hoşgörülüdir ve tüm dini inançlara açıktır.Emiratis, Hintliler, Pakistanlılar, Amerikalılar , İngilizler , italyanlar ve İrlandalılar da dahil olmak üzere 200'den fazla millet Dubai'yi ev olarak adlandırmaktadır.Her yeni grup kendi stillerini, güçlü yönlerini ve lezzetlerini Dubai’ye yanlarında getirmiştir. Hareketli şehirde şu anda akla gelebilecek her mutfağı sunan 6000'den fazla restoran ve kafe bulunmaktadır.


 Dubai'deki İngilizce Okulları

Dubai, uluslararası atmosferi, misafirperver kültürü ve nefes kesen manzaraları nedeniyle yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için son yılların en gözde seçimdir.Dubai’de bulunan kaliteli ingilizce dil okulları nedeniyle de mükemmel bir seçimdir.Dubaideki İngiltere ve Avustralya menşeeli dil kursları 13-17 yaş arası,18-22 yaş  arası ve  22 yaş üzeri yetişkin İngilizce öğrenenler için çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Dubai'de İngilizce öğrenirken,Ttmsilciliğini yaptığımız dil okullarının Jumeirah gölleri'ndeki merkezi konumlarında ve bilgi parkı'nda şehrin atan kalbini hissetme şansına sahip olacaksınız.Neden İngilizce dil  eğitimi için Dubai tercih etmelisiniz ?


  • Dubai’de sanılanın aksine ingilizce günlük hayatta çok yaygın olarak kullanılmaktadır.Amerika ve İngiltere’nin birçok ünlü markalarının finans kurumlarının şubeleri  , yönetim binaları ve buna bağlı olarak anadili İngilizce olan binlerce çalışanları Dubai'de ikamet etmektedir.
  • İngiltere ve Abd menşeeli dil okulları Dubai'de yaygındır
  • Dubai dil okulları fiyatları oldukça uygundur.
  • Dubai öğrenci vizesi başvuruları çok kısa sürede %99 olumlu sonuçlanmaktadır
  • Uluslararası öğrenciler dubai'ye dünyanın dört bir yanından gelerek şehri çok kültürlü ve canlı hale getirmektedirler.Dubai'de ingilizce öğrenmek,bu karmaşık ve büyüleyici atmosferde gezinerek dil becerilerinizi pratik etmek anlamına gelir.
  • Dubai silüeti insan mühendisliğinin bir marifetidir;Burj Khalifa gibi şimdiye kadar inşa edilmiş en yüksek bina da dahil olmak üzere dünyanın en etkileyici gökdelenlerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.
  • Dubai, yurtdışındaki İngilizce programlarında heyecan arayanlar için bir hazinedir.Konaklamanız boyunca paraşütle atlama, köpek balığı kafesi dalışı,çöl safarilerinin yanı sıra bir dizi tema parkı ve su parkını deneyebilirsiniz.
  • Yurtdışındaki programlarına daha rahat bir yaklaşım sergilemeyi tercih edenler için:güneşlenmek ve yüzmek için kilometrelerce güzel, kumlu sahil şeridi bulunmaktadır.Şehrin tüm turistik yerlerini tekneyle görmek için Dubai su kanalında keyifli bir feribot yolculuğu yapabilirsiniz
Dubai'de yaşamak ve okumak ne kadara mal olur ?

Dubai'deki İngilizce dil okulu programlarımız,bütçenize ve çalışma tercihlerinize uygun birden fazla seçenekle haftada 105 $ kadar uygun olabilir.Dubai, lüks veya uygun fiyatlı aktiviteler ve hizmetler izlemenizi sağlayacak bir şehirdir.Ortalama bir taksi yolculuğu 2 $ kadar düşük bir maliyete mal olabilir (5km için) ve aylık bir toplu taşım kartı öğrenci indirimi olasılığı ile ortalama 60 $ olacaktır.Ulaşımın yanı sıra, makul fiyatlı bir restoranda ortalama bir yemek 7 $ kadar düşük bir maliyete mal olabilir.Dubai'de öğrenci vizesi haftalık 20 saat çalışma izni vermektedir. haftada 20 saat yarızamanlı çalışarak  saatlik en düşük 20$ kazanabilir  ve niteliklerinize göre bu ücret 50$ kadar çıkartabilirsiniz. Bu sayede  tüm konaklama ve yaşam giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Dubai'deki İngilizce kurslarımız ve Dubai Work and  Study programlarımız için bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.Dubai'de İngilizce okumanın faydaları nelerdir?

·         Dubai nüfusunun % 92'i uluslararasıdır, bu inanılmaz derecede kozmopolit şehirde yurtdışında İngilizce okurken kendinizi evinizde hissedeceğiniz anlamına gelirki buda dil öğreniminin dışında Dubai'de seyahat etmek, el değmemiş plajlarına ve hem şehir içinde hem de dışarıda sonsuz aktivite listesine erişmenizi sağlar.

·        

Dubai'de ne tür İngilizce kurslar mevcuttur ?

Dubai,çok sayıda yüksek kaliteli İngilizce okuluna ev sahipliği yapmaktadır,buda Dubai'de İngilizce okumak istiyorsanız aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kurslar olduğu anlamına gelir.Ortak kurumlarımızda Dubai'deki İngilizce kurslarından bazıları şunlardır:

·         Genel dil kursları (Yarı yoğun)

·         IELTS hazırlığı

·         İş İngilizcesi sınıfı

·         Konuşma ve Telaffuz İngilizce sınıfı


 Dubai'deki İngilizce dil  kurslarımız ve Dubai Work and  Study programlarımız hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.