Kanada dil okulu

 

 

KANADA DİL OKULLARI 

 CLLC - TORONTO DİL OKULU FİYAT LİSTESİ  - Fiyatlar 2 Haftalık olup , Liste fiyatından Öğrenciler için 100 $ öğrenci indirimi bulunmaktadır.

 

 

Kanada Dil Okulu

Sunulan Programların içeriği 

Genel İngilizce:

Kanada Dil Okulları nın esnek Genel İngilizce Programı öğrencilere, haftada 25 saatlik ingilizce eğitim imkânı sunar . Genel ingilizce Programı öğrencilerin bireysel öğrenme haftalık seviye atlama ve mezuniyet olanağı ile esnek kurs programları sunmaktadır.

Kanada Özel amaçlı dil okulu

CLC Final 45 Programı :

CLLC’nin Özel programı olan Final 45, öğrencilere kendi ihtiyaçlarına göre program belirleme olanağı vermektedir. CLLC Dil okulu programına Öğrenciler, bireyselleştirilmiş eğitim planlarını kendi  ihtiyaçları doğrultusunda düzenleme fırsatına sahip olurlar. Her Final 45 konu başlığı iki hafta sürmektedir . 2 Hafta boyunca her öğrenci farklı konularda İngilizcesini geliştirme şansı elde etmektedir. Öğrenciler ister eksiklik duydukları bir alanlarda ( yazma - okuma - konuşma, dinleme vb), isterlerse de ilgi duydukları alanda ( işletme, edebiyat, futbol, fotoğrafçılık, film yapımı vb) ücretsiz seçmeli derslerimize katılabilir ve İngilizce kelime haznelerini farklı alanlarda geliştirme fırsatı elde ederler.

 

 

 

Kanada Yaz Okulu

CLLC Yaz Okulu Programı, İngilizcesini ilerletirken, dünyanın farklı ülkelerinden yeni arkadaşlar edinmek için birerbirdir. Kanada Dil Okulu  yaz kampı farklı yerler ve kültürler tanımak unutulmaz bir yaz tatili geçirmek isteyen 15-18 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmıştır .

Kanada dil Eğitimi programlarına katılan Öğrenciler Kanada’nın en heyecan verici 3 şehrinden birini seçebilir: Halifax, Ottawa ve Toronto. Her şehirde dil okulu bulunmakta olup yaz ve kış tatilleri boyunca öğrencilere unutulmaz bir macera ve sosyal aktivite olanağını, güvenilir ve eğitim ile birlikte sunmaktadır.

 

 

Kanada'da Aile yanında konaklama 

kanada konaklama seçenekleriKanada dil okulları için ülkede bulunan öğrenciler aile yanında veya yurt tipi olmak üzere, yarım ve tam pansiyon olmak üzere, ve çift veya tekkişilik olmak üzere değişiyor. En uygun konaklama şekli Aile yanı, yarım pansiyon ve aynı odada çift kişilik konaklamadır.

 

 

 

 

Kanada'da aile yanında konaklama fiyatları

 

 

 

Adım Adım Kanada da Dil Eğitimi

1.Adım - Batı Akdeniz Eğitim Danışmanlığı ile tanışma
2. Adım - İhtiyacınızın ve size uygun programın belirlenmesi 
3. Adım - Kayıt işlemleri:
4. Adım - Kabul belgesinin gelmesi ve vize işlemleri
5. Adım - Vize başvuru danışmanlığı ve hazırlık aşaması:
6. Adım - Oryantasyon - Uçak Bileti ve Transfer ayarlanması
7. Adım - Dil Okulu ve Yurt Kayıt işlemleri

 

 

V.I.P. Kurs Kalan Süre
 • 00

  Gün

 • :
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye