Ukraynada dil kursları

    

Ukrayna'da 9-10 Ay Süreli   İngilzice ve Ukraynaca Dil Kursları 

 

Ukrayna'da Uzun dönem dil kursu programları Üniversitelerin hazırlık sınıflarıdır. 9-10 ay süreli olup hersene Eylül - Ekim - Kasım - Aralık aylarında başlamaktadır. Hazırlık sınıflarında Öğrenciler haftada 28-30 saat ders görmekte olup ileri derecede rusça öğrenmek isteyenler için idealdir

 

 

Ukrayna'da Uzun Dönem Rusça Dil Kursu Kataloğunu Buradan Cihazınıza indirebilirsiniz 

  

 

Ukrayna Dil Okulu

Ukrayna'da Dil Okulu programları Batı Akdeniz danışmanlık tarafından devlet üniversiteleri bünyelerinde herşey dahil İngilizce ve Ukraynaca dil eğitimi programları olarak düzenlenmektedir.

Ukraynada dil okulları , en çok iki şehirde yoğunlaşmıştır. Bunlardan ilki gerçek bir tarihi müze niteliğinde olan Ukraynanın eski başkenti Harkov şehri dir.

 

Ukrayna Öğrenci Şehri Harkov

Ukraynada rusça öğrenmek hem çok kolay hemde eğlenceli . Ukrayna harkov şehrinde Birçok tarihi müzesi , parkları ile ünlü harkov şehri Özgürlük meydanı  ve birbirinden ünlü eğlence klüpleri ile Harkov şehri , Ukraynada dil eğitimi alırken sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

KHarkov Şehri 2.5 milyon nüfusu ile Avrupaya açılan kapı fikri ile kurulmuştur ve ukraynaya 11 sene başkentlik yapmıştır. Geniş meydanları ve bulvarları , Nehirleri bulunmaktadır. Şehirin her noktasına Metro ağı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

Ukrayna'da Vize ve Sigorta 

Ukrayna dil kursuna öğrenci olarak gideceklerin sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur. Ukraynada dil eğitimi alacak öğrenciler için Batı  Akdeniz Danışmanlık Üniversiteden kabul yazısı getirtmekte Öğrenci vizesi ve sağlık sigortalarını yaptırmaktadır.Ukraynada Öğrencilerin yasal olarak çalışma izinleri yoktur.

 

 

 

V.I.P. Kurs Kalan Süre
 • 00

  Gün

 • :
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye