ukraynada dil kursları

 

  

UKRAYNADA DİL KURSU  - UZUN DÖNEM KURSLAR

Ukraynada dil okulu programları , Harkov , ( kharkov)  şehrinde düzenlenmektedir . Şehir, 2.5 milyon nüfusa sahiptir  şehirde uluslararası havalimanı bulunmaktadır sahiptir ,Harkov şehri nde 14 üniversite , 80.000 den fazla öğrenci bulunmaktadır . Kharkov şehri için Ukraynanın öğrenci şehridir diyebiliriz.

 

 Ukraynada Uzun Dönem Dil Kursu / Hazırlık Sınıfı Kataloğunu Buradan Cihazınıza İndirebilirsiniz 

 

  Uzun Dönem Rusça Hazırlık Sınıfı  Herşey Dahil 3200$

 Uzun Dönem İngilizce Hazırlık Sınıfı Herşey Dahil 3500$ 

                                                       

            Ukrayna'da Uzun Dönem Rusça Dil Kursu Kataloğunu Buradan Cihazınıza indirebilirsiniz 

 

Ukrayna Dil Okulu

Ukrayna'da Dil Okulu programları Batı Akdeniz danışmanlık tarafından devlet üniversiteleri bünyelerinde herşey dahil rusça kursu programları olarak düzenlenmektedir.

Ukraynada dil okulları , en çok iki şehirde yoğunlaşmıştır. Bunlardan ilki gerçek bir tarihi müze niteliğinde olan Ukraynanın eski başkenti Harkov şehri dir.

Ukrayna Öğrenci Şehri Harkov

Ukraynada rusça öğrenmek hem çok kolay hemde eğlenceli . Ukrayna harkov şehrinde Birçok tarihi müzesi , parkları ile ünlü harkov şehri Özgürlük meydanı  ve birbirinden ünlü eğlence klüpleri ile Harkov şehri , Ukraynada dil eğitimi alırken sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

KHarkov Şehri 2.5 milyon nüfusu ile Avrupaya açılan kapı fikri ile kurulmuştur ve ukraynaya 11 sene başkentlik yapmıştır. Geniş meydanları ve bulvarları , Nehirleri bulunmaktadır. Şehirin her noktasına Metro ağı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

kharkovcity akdeniz2 

 

UKRAYNADA VİZE - ÇALIŞMA VE SİGORTA : 

Ukrayna dil kursuna öğrenci olarak gideceklerin sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur. Ukraynada dil eğitimi alacak öğrenciler için Akdeniz Danışmanlık Üniversiteden kabul yazısı getirtmekte Öğrenci vizesi ve sağlık sigortalarını yaptırmaktadır.Ukraynada Öğrencilerin yasal olarak çalışma izinleri yoktur.

 

Ukrayna'da Uzun Dönem Rusça Dil Kursu Kataloğunu Buradan Cihazınıza indirebilirsiniz

 

V.I.P. Kurs Kalan Süre
 • 00

  Gün

 • :
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye