ukraynada dil kursları

   

 

Ukrayna'da 10 Ay Süreli  Rusça Dil Kursları 

 

Ukrayna'da Uzun dönem Rusça kursu programları Üniversitelerin hazırlık sınıflarıdır. 9-10 ay süreli olup hersene Ekim - Kasım - Aralık - Ocak - Şubat ve Mart aylarında başlamaktadır. Hazırlık sınıflarında Öğrenciler haftada 28-30 saat ders görmekte olup ileri derecede rusça öğrenmek isteyenler için idealdir . 

 

 

 

                                                      

Ukrayna'da Uzun Dönem Rusça Dil Kursu Kataloğunu Buradan Cihazınıza indirebilirsiniz 

  

Ukrayna'da Kısa Dönem Rusça Dil Kursu Kataloğunu Buradan Cihazınıza indirebilirsiniz

 

Ukrayna Dil Okulu

Ukrayna'da Dil Okulu programları Batı Akdeniz danışmanlık tarafından devlet üniversiteleri bünyelerinde herşey dahil rusça kursu programları olarak düzenlenmektedir.

Ukraynada dil okulları , en çok iki şehirde yoğunlaşmıştır. Bunlardan ilki gerçek bir tarihi müze niteliğinde olan Ukraynanın eski başkenti Harkov şehri dir.

 

Ukrayna Öğrenci Şehri Harkov

Ukraynada rusça öğrenmek hem çok kolay hemde eğlenceli . Ukrayna harkov şehrinde Birçok tarihi müzesi , parkları ile ünlü harkov şehri Özgürlük meydanı  ve birbirinden ünlü eğlence klüpleri ile Harkov şehri , Ukraynada dil eğitimi alırken sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

KHarkov Şehri 2.5 milyon nüfusu ile Avrupaya açılan kapı fikri ile kurulmuştur ve ukraynaya 11 sene başkentlik yapmıştır. Geniş meydanları ve bulvarları , Nehirleri bulunmaktadır. Şehirin her noktasına Metro ağı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

UKRAYNADA VİZE - ÇALIŞMA VE SİGORTA : 

Ukrayna dil kursuna öğrenci olarak gideceklerin sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur. Ukraynada dil eğitimi alacak öğrenciler için Akdeniz Danışmanlık Üniversiteden kabul yazısı getirtmekte Öğrenci vizesi ve sağlık sigortalarını yaptırmaktadır.Ukraynada Öğrencilerin yasal olarak çalışma izinleri yoktur.

 

Ukrayna'da Uzun Dönem Rusça Dil Kursu Kataloğunu Buradan Cihazınıza indirebilirsiniz

 

V.I.P. Kurs Kalan Süre
 • 00

  Gün

 • :
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye