Malta dil okulu

 

Maltada Dil Okulu

Malta adası 3 takımadadan oluşmakta olup adada 50'den fazla dil okulu bulunmaktadır. kaliteli dil okullarının bulunması , ana dili İngilizce olan bir ülke olması ve diğer ingilizce konuşulan ülkelere göre kurs maliyetinin düşük olması sebeplerinden dolayı Malta dil okulları sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Malta'da Yaşam

Malta’da yaşam giderleri de ana dili İngilizce olan diğer ülkeler ile  ( ingiltere- kanada-amerika ) kıyaslandığında daha uygundur. Ayrıca  Maltadaki dil kursları nınkaliteleri devlet tarafından denetlenerek garanti altına alınmaktadır. Maltada yaşam maliyeti beklentilerinize ve yaşam standartlarınıza bağlı olarak değişmekle birlikte aylık gıda maliyeti olarak 300 Euro gibi bir bütçe yeterli olmaktadır.Malta 200 yıla yakın bir süre ingiliz sömürgesi altında kalmıştır Resmi dil ingilizce ilan edilmiştir. Maltada trafik ingilterede olduğu gibi soldan akmaktadır.Ülkede Arap - ingiliz - italyan tarihi ve mutfaklarını görebilirsiniz.
 
 
 

Maltada Dil Eğitimi Serüvenine Hazırlanın

Maltada dil Eğitimi yanısıra deniz - kum - güneşdende faydalanabilir,unutamayacağınız bir yaz tatili yaşayabilirsiniz. Kendinizi ortaçağ döneminde hissedeceğiniz malta serüvenine hazırlayın .Maltaya İstanbul Atatürk havalimanından yapacağınız 2 saatlik yolculuk ile ulaşabilirsiniz.Ülkeye indiğinizde kendinizi tarihte yolculuk yapmış gibi hissedecek Maltadaki tarihi eserlerin ve yapıların özenle korunduğuna şahit olacaksınız.
 

 

Malta dil Okulları

Malta dil okulları nın sunduğu Alternatif paket programlar ile uygun fiyatlarla Malta’da dil eğitimi almanız mümkündür. Herşey dahil 4-6-8-12 hafta süreli ingilizce eğitim paketleri ile ekonomik olarak Maltada dil okulu programlarına katılabilirsiniz.Kış dönemlerinde Maltada Türk öğrenci sayısının da az olmasını fırsata çevirebilir ve  en uygun fiyatlarla Malta’da dil eğitimi alabilir ve Malta’ya ait farklı kültürleri tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Maltada Ekonomi

Malta Avrupa birliği ile işbirliği içerisinde olmasından dolayı turizm, ilaç ve hizmet sektörleri gelişmiş bir ada ülkesidir. Bu sebeple ekonomik anlamda gelişmiş bir Avrupa ada ülkesidir. Malta nüfusunun geneline bakıldığında evsiz bulunmamaktadır. Ülkede turizm sektörü en önde yer almaktadır.Ülke ekonomisinin %97 sini turizm gelirleri oluşturmaktadır. Bu oranda ülkede yer alan Malta dil okulları nın katkısı bir hayli fazladır.Ülkede para birimi olarak Euro (€) kullanılmaktadır.

 

Malta Dil Okulları Fiyatları 

Malta dil okulları fiyatları Eğitim süresi Yaz - Kış Dönemi fiyat farkları  ve Konaklama tercihine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 6 aylık Malta Dil Okulları Ücretleri 2016 senesi için (kurs ücreti+ konaklama ve İstanbul-Malta- İstanbul gidiş dönüş uçak bileti dahil) 3.500 € -4500 € ya kadar değişebilmektedir. Bu fiyatlar Ekim ayı başlangıcından itibaren geçerli olan Kış dönemi fiyatlarıdır.

 

 Genel İngilizce Kursu - Haftada 20 saat ders 

Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır. Genel İngilizce Kursu tüm yıl boyunca 6 seviyede mevcuttur: Başlangıç, İlköğretim, Orta Seviye, Orta, Üst Orta ve İleri. Öğrenciler yerleştirme testinin sonuçlarına göre uygun seviyeye yerleştirilecek ve ilerlemelerine göre daha yüksek seviyelere geçebileceklerdir. Yerleştirme sınavı ilk gün okulda yapılır ve tamamlanması bir saat sürmektedir.

 

                                                                                          Yoğun İngilizce Kursu - Haftada 30 saaat ders 

Yoğun İngilizce programları Pazartesiden Cumaya haftaiçi 5 gün günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun ingilizce kursu tüm yıl boyunca 6 seviyede mevcuttur. Başlangıç - ilköğretim - Orta Seviye , Üst orta seviye ve ileri seviye . Öğrencilerin gruplara yerleştirilmesi test sonuçlarına göre uygun seviyeye yerleştirilmektedir.Kur belirleme seviye tespit sınavı ilk gün okulda yapılmaktadır.

 

 

  

 

Maltada Stüdyo Dairede Konaklama; 

 

 
Malta'da dil eğitimi programlarına katılan öğrenciler içiin Stüdyo daire Konaklama imkanı bulunmaktadır.Stüdyo daireler konusunda titiz olan öğrencilerin ilgisini çekebilecek olan bir konaklama şeklidir.Evin içerisinde Klima, Tv, DVD Buzdolabı gibi beyazeşya yanısıra genç odası takımı ve mobilya bulunmaktadır. odalar 2 ve 3 kişiliktir. Odaları 2 veya 3 kişi paylaşımlı olarak kullanmaktadır. Bu konaklama türü sadece 18 Yaşından büyük yetişkinler için geçerlidir.
 

Malta Dil Okulu Tüm Programları ve Fiyat Listesi buradan indir Cihazınıza indirebilirsiniz 

 
V.I.P. Kurs Kalan Süre
 • 00

  Gün

 • :
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye